Львів святкує день державного прапора України

23.08.2019
Львів святкує день державного прапора України

Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підняли Державний прапор у центрі Львова. Подробиці урочистостей з нагоди Дня Державного Прапору України в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Владислав Назаркевич.

 

 

 

«У Львові відбувається чимало різних подій, пов’язаних із нашим стягом. І одна з них найбільш особлива – це виставка сучасної історії українських прапорів. В основі експозиції – прапори, які надали історичному музею Будинку офіцерів учасники війни на сході країни. Це маленькі і великі, обпалені вогнем і просякнуті димом, з написами, привітаннями і посланнями прапори, що майоріли під час оборони блокпостів №25, 29 та 31. Тут є прапори, що їх підіймала наша 24 механізована бригади у визволених містах Донбасу. Є прапори, які вивезли з собою десантники 80 бригади після завершення оборони Луганського аеропорту. Також тут є прапори зведеного загону Повітряних Сил «Дика качка». Вартові неба обороняли під ними свої позиції поблизу Донецького аеропорту. Тож, якщо ви плануєте провести вихідні у Львові, можете завітати у Будинок офіцерів в самому серці старовинного міста і відвідати цю виставку.

Традиційне урочисте підняття Державного Прапору України зранку відбулось на площі біля будівлі обласної ради. Подивитись на цю красиву церемонію прийшли сотні львів’ян. Багато хто – зі своїми маленькими прапорцями. Підрозділ почесної варти Національної академії сухопутних військ підняв величезний стяг дуже зворушливо та урочисто і викликав без перебільшення надзвичайні емоції.

Дуже довго після завершення церемонії багато львів’ян фотографувалися, робили селфі на тлі стягу. А ще багато львів’янок цього року робили знімки з курсантами підрозділу почесної варти. І це точно добра ідея – мати в телефоні знімок з військовими, які оберігають наші державні символи, нашу землю і нашу України.

Зі святом сьогоднішнім і прийдешнім, студія і слухачі. Адже це так дорого коштує для нашого народу – бути незалежним», - додав Назаркевич.

 

 

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток