Львівські десантники відкривають сезон польових тренувань

10.01.2020
Львівські десантники відкривають сезон польових тренувань

Десантники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади тренуються на військовому полігоні, аби  не втрачати бойову готовість. Докладніше про тренування дізнаємося від нашого спеціального кореспондента Віктора Ануфрієва.

 

 

 

 

 

Перший в цьому році польовий вихід одного з батальйонів 80-ї десантно-штурмової бригади став вельми цікавим. Львівські військові одразу почали застосовувати експериментальні тактичні прийоми, та вносити корективи в індивідуальну підготовку кожного бійця. Десантники-командири повідомили, що в частину постійно прибуває нове поповнення і їх, так би мовити, одразу потрібно “обкатувати”.

Вся підготовка зараз проходить на військовому полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Тут десантники вправляються у стрільбі з різного стрілецького озброєння, зокрема стріляють з автоматів, кулеметів, та  снайперської гвинтівки. Військові відпрацьовують роботу в парах, групах, та у складі підрозділу, а також вчаться наступати та оборонятися самостійно. Днями  у десантників заплановані військові тренування з бойовими стрільбами у нічний час.

В цілому командування десантно-штурмової бригади задоволене підготовкою своїх підрозділів, та кажуть, що в бійців є бажання вчитися та вдосконалюватися, тож в бойових діях наші військові діятимуть впевненіше. До практичного навчання 80-та окрема десантно-штурмова бригада залучатиме на полігон всі підрозділи, аби підтримувати на належному рівні бойову готовність свої солдатів та офіцерів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток