Люди з Луганщини та Донеччини, які залишають свою домівку, можуть отримати допомогу у Вінницькій області

Люди з Луганщини та Донеччини, які залишають свою домівку, можуть отримати допомогу у Вінницькій області

Наш спеціальний кореспондент з Козятина Вінницької області Анастасія Сіроговська розповіла про ситуацію в центральній Україні.

 

 

 


 

 

 

Як ми вже знаємо з новин, ніч дійсно була неспокійною. На Вінниччині вночі було влучення в інфраструктурний об’єкт у Козятині. Обсяги пошкоджень з’ясовуються. Постраждалих немає. 

Попри ситуацію, наші мешканці готові знищувати ворога та допомагати людям, які тимчасово покинули свої домівки. 

Наша громада, зокрема мер міста Козятина Тетяна Єрмолаєва, закликала жителів Луганщини та Донеччини, які виїжджають зі Сходу, приїздити до нас.

У нас є змога вам допомогти. Вчора ми отримали гуманітарну допомогу від SOKA S.A.S. (France) — французької групи підприємств, у яку входить наше козятинське ТОВ "СОКА Україна". Ми щиро вдячні підприємству та особисто керівнику Severine Dudot!

Близько 10 величезних мішків з дитячим і дорослим одягом, взуттям і ковдрами. Вся допомога сортується і буде доступна для тимчасово переміщених осіб, відповідно до їх потреб. Дякуємо усім, хто допомагає розвантажувати та сортувати. Волонтери — наша сила!

Також, завдяки волонтерам, ми можемо допомагати людям, які їдуть через наше місто. У нас можна залишитися на вокзалі, щоб відпочити та поїсти. 

Разом сила, разом переможемо ворога!