Міністр оборони України Степан Полторак привітав представників Армія фм з Днем військового журналіста

16.02.2019
Міністр оборони України Степан Полторак привітав представників Армія фм з Днем військового журналіста

16 лютого  військові журналісти відзначають своє професійне свято. З 2018 року відповідно до наказу Міністра оборони України, бійців інформаційного фронту, які служать в українському війську, вітають з нагоди Дня вшанування військового журналіста України.

 

 

Дату для урочистого дня обрали не випадково - саме 16 лютого 2015 року неподалік міста Дебальцеве під час виконання бойового завдання загинув редактор редакції телебачення Телерадіостудії Міністерства оборони України «Бриз» капітан 3 рангу Дмитро Лабуткін. Він до останнього подиху продовжував вести зйомку подій, з честю виконавши як військовий, так і журналістський обов’язок.

Сьогодні, 16 лютого, в Орденській залі Міноборони відбулися збори представників військових медіа за участю Міністра оборони України.

(фото: Міністерство оборони України)

«Кожен із вас виконує головну функцію журналіста — доносить правду до людей, проінформувати громадськість про те, що насправді відбувається на сході нашої держави», - зазначив Міністр оборони України Степан Полторак, звертаючись до представників інформаційних структур та військових засобів масової інформації.

На завершення заходу Міністр оборони України Степан Полторак вручив нагороди та цінні подарунки, побажав творчих успіхів та сил для пошуку і донесення до суспільства істини, реалізації найсміливіших задумів та планів. Дехто з представників нашого радіо теж отримав нагороди.

_____________________

Військові журналісти із самого початку конфлікту на Донбасі були поряд із захисниками Батьківщини у Слов’янську, Луганському, ДАПі, Авдіївській промзоні, Світлодарську, Волновасі, Щасті, Станиці Луганській, Трьохізбенці, Мар’їнці, Талаківці, Широкиному й інших найгарячіших точках українського спротиву. Ризикуючи своїм життям, вони  допомагали і військовим і цивільним, та виконували важливе призначення: розповідати правду про події, які відбуваються у зоні збройного конфлікту.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток