Зараз в ефірі:

Майже 50 нових НРК за пів року: як змінюються Сили оборони

13.06.2026
Майже 50 нових НРК за пів року: як змінюються Сили оборони

З початку 2026 року Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у Силах оборони близько 50 наземних роботизованих комплексів. Для порівняння, протягом усього 2025 року було кодифіковано 60 таких систем.

Серед нових зразків — роботизований комплекс NEO-1, призначений для дистанційного пошуку вибухонебезпечних предметів і розмінування територій із мінімальним ризиком для оператора. Також до використання допущено логістично-евакуаційний комплекс Vepr, який уже пройшов випробування в бойових умовах.

У Міністерстві оборони зазначають, що наземні роботизовані комплекси дедалі активніше застосовуються на фронті. Вони виконують логістичні, евакуаційні та інженерні завдання в районах підвищеної небезпеки, дозволяючи зменшити ризики для особового складу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі