Майбутні танкісти відточують навички з ремонту техніки

13.01.2021
Майбутні танкісти відточують навички з ремонту техніки

У четвертокурсників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету Харківський політехнічний інститут триває практика за військовим спрямуванням. Як опановують курсанти армійську науку, розповів наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

За словами кореспондента, упродовж двох тижнів майбутні танкісти відточуватимуть свої вміння на навчально-тренувальному комплексі інституту. Набуватимуть навичок у визначенні технічного стану, відновленні силової установки й ходової частини різноманітних зразків бронетанкового озброєння і техніки. Також під час практики майбутні офіцери удосконалять свої вміння з ремонту бронетехніки в різних умовах.

«Курсанти навчаються замінювати вузли й агрегати ходової частини та силової установки танка Т-64Б і бойової машини піхоти БМП-2. Також тренуються здійснювати демонтаж-монтаж двигуна танка у підготовлених для цих робіт приміщеннях та в польових умовах», — зазначив Олег Плаксій.

Як повідомив наш журналіст, усі ці навички знадобляться курсантам у подальшій службі на офіцерських посадах. Тому у військовому виші практичним вмінням приділяють суттєву увагу. Окрім цього, під керівництвом викладачів навчального закладу курсанти закріплюють практичні знання з перевірки працездатності протипожежного обладнання танка, встановлюють і перевіряють прилади нічного бачення, регулюють натяг гусеничних стрічок техніки, ремонтують системи керування вогнем та озброєння танка та БМП. По завершенні практики у четвертокурсників розпочнеться напружена пора атестації за освітнім ступенем «бакалавр».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток