Майстри салону Eva Fleur Studio: Після війни важко перемкнутися, але коли є підтримка сім’ї, можна починати будь-яку справу

26.03.2019
Майстри салону Eva Fleur Studio: Після війни важко перемкнутися, але коли є підтримка сім’ї, можна починати будь-яку справу

В салоні краси Eva Fleur Studio, який заснувала ветеранка Євгенія Янченко, поповнення. Окрім нігтьової естетики, якою займається Женя, тепер тут можна пройти курс як лікувального, так і розслабляючого масажу. Займається цим також ветеранка Алла Чонгар. В програмі «Після фронту» дівчата розповіли про напрямки своєї роботи, за що вони люблять свою роботу та про розвиток бізнесу після повернення з війни дівчатами-ветеранками.

Дар’я Бура: Женя, салон краси, який ти заснувала, Eva Fleur Studio, існує вже рік. Яким цей рік був для тебе?

Євгенія Янченко: Насправді, рік минув, є можливість підвести якісь підсумки. Вивести на чорний аркуш свої помилки, на білий – свої перемоги. Рік був не простий, але продуктивний і класний. До нас додаються жінки-ветеранки, які хочуть займатися власною справою. Це я про Аллу говорю – мою сестричку. Інакше я її назвати не можу. Вона для мене сестра по духу, по всім аспектам, хіба не по  батькам. Я ще минулого року говорила, що дуже сумно, що серед дівчат-ветеранок дуже мало тих, які займаються або намагаються займатися власним бізнесом. Тому я рада, що Алла приєдналася до нас.

Дар’я Бура: Чи ти за рік існування власної справи досягла тих задач, які перед собою ставила?

Євгенія Янченко: Не досягла. Чесно і відверто. Напевно я занадто багато на себе навантажила. А коли занадто багато на себе береш, то, відповідно, дуже риєш носом землю потім. Але Алла для мене стала свіжим ковтком. Мені потрібне було перезавантаження. Я відчувала, що стою на місці, не розвиваюся. В професійному, особистому плані я частково досягла своєї мети. Я багато чому навчилася за цей рік, багато чого цікавого дізналася на професійному рівні, виросла. Але безпосередньо у розвитку салону, мені хотілося збільшення послуг. Це як стрибнути з парашутом – ти або стрибаєш і розумієш, що правильно склав парашут і він розкриється, або забив на все і просто стрибнув. Частіше за все, я Аллу підштовхую, а цього разу вона мені дала чарівного пенделя.

Дар’я Бура: Алло, розкажи як ти з’явилася в Eva Fleur Studio і що ти там робиш?

Алла Чонгар: Моя діяльність пов’язана з передовою і реабілітацією. Та зараз мені хочеться відпочити морально. З Женею ми пересікалися на війні, вічно десь лізли, когось рятували. І один з виїздів на Світлодарську дугу завершувався тим, що Женя когось відкапувала, я надавала допомогу, ну і ще на додачу, ми робили масаж. Колись до війни я цим займалася як хобі. У війну між боями і виїздами таким чином надавала допомогу хлопцям, бо і броніки, і каски давали свої наслідки. А зараз хочеться трохи тепла і краси, відійти від війни. Зараз я маю дипломи, сертифікати про закінчення курсів реабілітації і школи масажу. Йду вчитися у медичний.

Дар’я Бура: Масажі – це така річ, яку без відповідної медичної освіти складно впроваджувати.

Алла Чонгар: Я закінчила навчання зі знання анатомії. Це потрібно знати обов’язково. Зараз йду на медичний. Продовжую працювати з реабілітацією хлопців – з пораненнями, травмами. А також масаж – це розвиток для себе.

Євгенія Янченко: Вчитися ніколи не пізно. Мені ніхто не завадив у 2015 році після повернення з війни, будучи вагітною, вступити на навчання на реабілітолога. Скоро вже його завершення.

Питання від слухача: Чи важко було після війни розпочати власну справу і які поради ви дали б початківцям?

Євгенія Янченко: Тяжко напевно тоді, коли немає підтримки. У мене є міцний тил – моя сім’я, мій чоловік Андрій Янченко «Висота». Він – це найміцніші нерви, які мене терплять. Він дає мені правильну підтримку, навіть коли я роблю свої помилки. Була ідея, він сказав: «Я знаю, що тобі це подобається, давай, дєрзай». Він дав можливість розвиватися. Коли в тебе вірять – це найважливіше.

Алла Чонгар: Важко перемкнутися після війни, але, дійсно, коли є підтримка від сім’ї, тоді стає простіше. Я займалася масажами вдома, але захотілося розвитку і Женя вмовила мене переїхати в Київ. Порада одна – не опускати руки. Не думати чи вийде, чи ні, що скажуть – без різниці. Коли тобі це подобається, коли хочеш, коли є підтримка – просто не опускаєш руки і йдеш вперед.

Питання від слухача: Чи багато серед ваших клієнтів військових?

Євгенія Янченко: По-різному.

Алла Чонгар: Так. До Жені більше дівчата ходять. А до мене, з питань реабілітації приходить багато хлопців. Багато звертаються після травм, з пораненнями. Часом буває і психологічна підтримка. Щодо дівчат – з передової теж телефонують, чекаємо. Запасаємося кавою і тортиком, а потім цей тортик будемо зганяти антицелюлітним масажем.

Євгенія Янченко: Ми стараємося зробити максимально комфортно і затишно.

Дар’я Бура: Женя, розвінчай міф, що послугами манікюру та педикюру користуються лише дівчата. Чи приходять до тебе чоловіки?

Євгенія Янченко: Насправді, і чоловіки, і жінки приходять. Я дуже не люблю міф, що чоловік повинен бути трохи гарнішим за мавпу. Це не здорово і не естетично. Чоловіки, будь ласка, любіть і своїх жінок, і себе. Я, наприклад, дуже люблю, коли мій чоловік ходить у барбершоп. Коли він приходить пахучий, підстрижений, поголений – це захват. Мені подобається, коли на нього заглядаються жінки. Так, ревную, але це ж мій чоловік. Відповідно,  люблю, коли в нього доглянуті руки і ноги. Жінки дуже звертають увагу на руки чоловіків.

Алла Чонгар: Навіть хлопці, які з передової повертають, приходять до нас.

Дар’я Бура: Дівчата, розкажіть детальніше про свої послуги.

Алла Чонгар: В мене зараз найчастіше робиться антицелюлітний масаж, бо весна і дівчата приводять до ладу свою красу. Є спортивний і класичний масажі. У мене алергія на мед, тому маю ще напарника, який допомагає. До того ж, він працював з хлопцями після травм, знається на цих аспектах. На психології, тому, що часто це пов’язано. Нам також на допомогу готові прийти лікарі з відомих інститутів.

Євгенія Янченко: Манікюр, педикюр – звучить скучно. Я надаю перевагу апаратній технології. Вона менш травматична, краще себе почуває шкіра, кутикула. У нас так само є парафінотерапія – це класна послуга, коли шкіра на руках і ногах пересушена. У нас можна наростити нігті. Нарощування не завжди робиться для довжини. Часом необхідна корекція нігтів. Ми лікуємо грибкові захворювання, інфекції.

Дар’я Бура: Зорієнтуйте по ціновій політиці.

Євгенія Янченко: У нас нормальні, демократичні ціни, з урахуванням того, що ми розташовані майже в центрі. Від метро Дружби народів буквально хвилин 5 ходьби. Манікюр з покриттям коштує від 350 гривень. По часу орієнтовно – 1,5-2 години. З запасом беру час для людей, які приходять вперше.

Алла Чонгар: Антицелюлітний масаж по тілу коштує 450-550 гривень. Залежить від часу, проблематики в людини. В середньому 60 хвилин, 1,5 години. Класичний масаж, руки, ноги – 150 гривень.

Дар’я Бура: Що ви найбільше любите в своїй роботі?

Євгенія Янченко: Роботу. Саме, те, чим ми займаємося.

Алла Чонгар: Роботу. І хочеться робити її ще краще, розростатися, розвиватися.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток