Марш Захисників України – це ознака того, що українці не хочуть здавати Україну

23.08.2019
Марш Захисників України – це ознака того, що українці не хочуть здавати Україну

Про те, як українці святкуватимуть День Незалежності, про Марш Захисників України, його організацію і плани в ефірі Армія ФМ розповів член оргкомітету Маршу Іван Кішка.

 

 

 

 

Дар’я Бура: На якій стадії підготовки зараз Марш?

Іван Кішка: Два місяці ми готуємося, але, як завжди, все залишається на останні дні. Дуже велика кількість людей в Оргкомітеті, багато завдань. І найголовніше – координація ветеранів і тих, хто їде на марш. Це все відбувається добровільно. Зараз за нашими підрахунками, близько 10 тисяч тих, хто проявив бажання і підтвердив свою участь.

Дар’я Бура: То погодився взяти учать у Марші?

Іван Кішка: Люди будуть з усіх областей, з Криму. Так як з підрозділів дуже важко скласти коропбку більше за 100 осіб, то ми  будемо робити коробки по регіональному принципу. Але і за підрозділами, якщо вони матимуть більше 100 осіб. Наразі ми маємо 35 коробок від ста осіб.

Дар’я Бура: Як розподілені ці коробки?

Іван Кішка: З голови колони йтиме коробка родичів загиблих. Це люди, які заплатили найбільшу ціну в боротьбі за Незалежність. Наступна група людей – це сім’ї геров Небесної сотні, поранені майданівців. Наступна – поранені військові. Далі йдуть регіональні коробки по областям і військовим підрозділам. Далі – зведений загін медиків-волонтерів, капелани… потім волонтерська спільнота. І будь-хто може долучитися до них.

Дар’я Бура: Який план на завтра?

Іван Кішка: Ми оголошуємо на 10:00 збір всіх, хто бажає взяти участь в пару Шевченка. Марш починається об 11:00 від червоного корпусу Шевченка, спускаєиться по бульвару Шевченка до Бессарабського ринку. Починаючи овід Центрального універмагу ми рівнятимемо колону і рушатимемо на Майдан. Там буде кілька флешмобів, які злишимо до завтра в таємниці.

Хочете дізнатися більше – слухайте ефір тут:

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток