МАТРОС СТЕПАН БУТ: "МОЯ СІМ’Я ПИШАЄТЬСЯ ТИМ, ЩО Я СЛУЖУ НА ФЛАГМАНІ ВМС УКРАЇНИ"

16.10.2018
МАТРОС СТЕПАН БУТ: "МОЯ СІМ’Я ПИШАЄТЬСЯ ТИМ, ЩО Я СЛУЖУ НА ФЛАГМАНІ ВМС УКРАЇНИ"

Знайомимо вас із електриком команди обслуговування вертолітного обладнання фрегата «Гетьман Сагайдачний» матросом строкової служби Степаном Бутою.

 

 

 

 

 

Сергій Жуковський: Навіть на Сагайдачному є вертоліт!

Степан Бут: Так, але він прилітає тоді, коли ми виходимо в море. Наша команда займається його обслуговуванням та дозаправкою.

Сергій Жуковський: В чому його необхідність?

Степан Бут: Розвідка і поставка продовольства, доставка людей.

Сергій Жуковський: Скільки ти вже на кораблі? З чого починалася твоя служба?

Степан Бут: 11 місяців строкової служби разом з учєбкою.

Прийшла повістка від якої я не втікав. Я пройшов комісію, медогляд. І мене розподілили в ВМС в Миколаїв. КМБ. Поля. Нас навчали по спеціальностям. Я був дизеліст. Займався обслуговування м корабельних моторів. Після навчання нас привези на військово-моську базу і почався розподіл по кораблях. Мені пощастило, я потрапив на Сагайдачний. І моя сім’я пишається тим, що я служу на флагмані ВМС України!

Сергій Жуковський: Який у тебе розпорядок дня?

Степан Бут: Є бойові тренування. Ми повинні бути напоготові завжди. А там вже в кожного свої функції в залежності від того, яка в тебе посада.

Я швартую гелікоптер, спеціальним транспортом затягую вертоліт в ангар. Звичайно в мене поміж тим багато й інших обов’язків.

Сергій Жуковський: Морська хвороба у моряків? Як уникати?

Степан Бут: Ви тільки тоді дізнаєтеся про морську хворобу, коли потрапите на корабель. Коли ми в морі нам не дозволяється виходити на верхні палуби.

Сергій Жуковський: Оморячення з першого разу пройшов?

Звичайно. І я розповім один секретик. Перед цією процедурою потрібно наїстися насіння соняшника, після нього дуже пити хочеться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток