"Ми хочемо зробити цей простір для тих, кому сьогоднішні події в країні досі такі ж болючі як і в 2014 році," - волонтерка Аліна Михайлова

"Ми хочемо зробити цей простір для тих, кому сьогоднішні події в країні досі такі ж болючі як і в 2014 році," - волонтерка Аліна Михайлова

"Територія Незалежності" - вільний простір, організований ветеранами та учасниками АТО у Дніпрі, де кожен зможе долучитись до перемоги нашої армії.

24 серпня з 11.00 на Січеславській Набережній, 11 відбудеться захід, в рамках якого презентують:

- міні-експозиція "Предметно-документальна виставка з зони АТО" ;
- зустрічі із сучасними популярними діячами культури;
- комплекс конкурсів з фізичної на військової підготовки для юнаків та дівчат від бійців "Правого Сектору";
- заняття з надання домедичної допомоги від учасників медичного батальйону "Госпітальєри";
- майстер класи для дітей з виготовлення мотанок;
- тематична фуд-зона, організована спільно з "Pizza Veterano";
- благодійний аукціон від "АРМІЯ SOS", у межах якого, зробивши благодійний внесок, учасник зможе отримати речі ручної роботи, виготовлені волонтерами, а також фірмові футболки "Я допомагаю армії".

"Новий захід буде направлений, як і всі попередні, на збір коштів для підтримки тих, хто нас з вами досі захищає", - повідомила на своїй сторінці відома волонтерка Аліна Михайлова. - "Ми назвали це "вільним простором", адже у цьому місці зберуться волонтери, бійці, парамедики, наші друзі меценати і ви - ті, кому небайдужа наша країна. Ті, для кого за щоденними 300 та 200 стоїть щось більше ніж просто цифри... Ті, для кого сьогоднішні події в країні досі такі ж болючі, як і в 2014 році. Ті, хто віддав вже ніби все цій війні, проте і досі знаходить можливості та сили для боротьби. Ми хочемо зробити місце, де буде як дома".