Ми маємо на меті створити серію романів про героя-переможця, — письменник Артемій Кірсанов

07.12.2021
Ми маємо на меті створити серію романів про героя-переможця, — письменник Артемій Кірсанов

Православна церква України як ніколи близька до отримання Томосу, тобто автокефалії, а значить звільнення з-під багатолітнього впливу російських церковників. Диверсант ФСБ із поплічниками з усіх сил цьому заважає. І знову поганцям протистоїть Бандерас сучасний козак Мамай. Про продовження пригод капітана-контррозвідника Антона Саєнка а ефірі Армія FM розповіли письменники і сценаристи Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба.

 

2018 року Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба дебютували як письменники – вийшов друком їхній “Позивний Бандерас” і того ж року був презентований як художній фільм. Цьогоріч надрукований шпигунський роман “Позивний Бандерас. Операція “Томос”, за мотивами якого теж планується кіно.

Анастасія Сіроговська: Чому саме таку назву обрали для книги?

Сергій Дзюба: Книга про російсько-українську війну. Головний герой український контррозвідник Антон Саєнко з позивним «Бандерас». А дія відбувається в часи, коли країна має отримати Томос від Вселенського патріарха.

Анастасія Сіроговська: Це продовження першої частини чи окреме видання?

Артемій Кірсанов: Це можна розглядати як продовження «Бандераса», де події відбуваються у 2014 році. Але ми маємо на меті створити серію романів про героя-переможця, який вирішує складні завдання і перемагає.

Анастасія Сіроговська: Чому вирішили написати роман у романі?

Сергій Дзюба: Це наша перша така спроба. В романі сучасність переплітається з подіями 11 століття. Це часи, коли в Києво-Печерській лаврі жив Аліпій Печерський іконописець, ікони якого вважаються чудотворними. А операція «Томос» це повернення до першоджерел віри, релігії. Це спроба повернутися до того рівня духовності, що був за печерських монахів, коли писалися чудотворні ікони.

Анастасія Сіроговська: Сценарій фільму сильно відрізняється від книги?

Артемій Кірсанов: Безперечно! Фільм це більше екшн, а в книзі є можливість слідкувати за перебігом думок героїв, а ще її можна перечитати, якщо щось пропустили.

Анастасія Сіроговська: Де можна переглянути кінострічку?

Артемій Кірсанов: Кожен охочий може знайти фільм в інтернеті, до речі, на Megogo він безкоштовний.

Анастасія Сіроговська: За другою книгою плануєте створити фільм?

Сергій Дзюба: Є такі плани. Книжка вийшла загалом дуже кіношна. Але кіно неможливо створити без підтримки держави. Ми працюємо, щоб люди знали, що відбувається в Україні, ми розповідаємо про наших військових. Люди потребують фільмів про українську армію.

Анастасія Сіроговська: Які у вас плани на майбутнє?

Сергій Дзюба: Плануємо видати книгу про Бориса Мозолевського видатного археолога, який знайшов Скіфську пектораль.

Анастасія Сіроговська: Чи виникають у вас творчі суперечки і як ви розв'язуєте дискусійні питання?

Артемій Кірсанов: Драма це конфлікт. Якби не було суперечок, то не було б сенсу працювати в тандемі. Навіть у письменників, які працюють поодинці, є радники з написання книги. На додаток, у кожної людини є підсвідомість, і внаслідок цього виникають внутрішні конфлікти.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток