"Ми не лише підтримуємо бійців, а й формуємо свідомого воїна", - голова "Народної Філармонії"

"Ми не лише підтримуємо бійців, а й формуємо свідомого воїна", - голова "Народної Філармонії"

До студії "Ранкової Кави" завітала Руслана Лоцман з "Народної Філармонії".

- Що таке проект "Народна Філармонія"?

Дякуємо, що запросили. "Армія FM" для нас уже давно на слуху, тут були наші друзі, з якими ми з 2014 року ідемо пліч-о-пліч. Не один раз ми пересікались на різних майданчиках, особливо гастролі в полях з різними артистами. "Народна філармонія" виникла ще зі сцени Майдану. Це був ланцюжок дружби і гарних справ. У нас вже більше 350 концертів по всій Україні, тур по військових частинах. Ми підтримуємо не тільки бійців на сході, але і формуємо свідомого воїна ще до того, як людина потрапляє на фронт. 

За одну поїздку за три-чотири дні ми могли робити по 20 концертів у різних точках. Насправді це не важко. Важко бійцям. А коли ти просто приїжджаєш до них і бачиш ці очі.... Цей момент, коли ти приїхав - їм не до концерту, бо не спали ночі. Але через одну-дві пісні вона включаються, в цей настрій, любов, мир, мрії, наше спільне майбутнє. Думаю, їх надихали наші концерти, а нас - їхні очі, повні віри, сили і перемоги. 

- В такому юному віці Ви вже заслужена артистка України. Що це змінило у Вашому житті?

Через два дні я народила першу дитину! Це був для мене великий сюрприз - нагородження. Я вдячна Міністерству культури. Мій довгий шлях, незважаючи на подекуди дитяче ставлення, я багато виступала, моя творча дорога і захист дисертації... Я дуже цілеспрямована. 

Ми одні з перших організаували у 2014 році на День незалежності організували безкоштовний концерт і купили військовим каски, взуття, генератор, бо у 2014 році нічого не було. І от, після такої довгої роботи я лежу в пологовому, а мені телефонує мама і каже: "Ти вже народила? Тебе всі у фейсбуці вітають!" І так мені сказали, що мені присвоїли звання.

- Коли наступний виїзд "Народної філармонії"?

"Народна філармонія" їздить постійно. Незважаючи на те, що я в декреті, мої однодумці продовжують роботу. Я їздила до 6 місяця вагітності, танцювала з хлопцями і вони навіть не здогадувались. 

Влутку 2016 року ми зробили концерт і нагорода для переможців - поїхати в АТО. Ми крутили українське кіно, давали концерти української пісні. І ця нова плеяда митців, кожен з яких організовує щось окреме. 

Зараз ми працюємо не тільки для військових. Інша сторона - це цивільні. ми готуємо до Дня ЗСУ, до Дня волонтера - сюрприз з ансамблем Збройних сил, записуємо пісню, створену ще там, в полі. Але презентуємо на свято. 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm