"Ми робимо спільне діло, аби сепаратисти не захопили наші території", - боєць 128 бригади

25.10.2017
"Ми робимо спільне діло, аби сепаратисти не захопили наші території", - боєць 128 бригади

В 2016 році командиром підрозділу 128 бригади став парубок, який завітав до виїзного ефіру, позийний "Діджей", говоримо про його бойовий шлях.

- Ви прийшли на фронт у 2016 році з парти на війну. На скільки важко було?

Я до цього був підготовлений. Адже для мене війна почалася ще на другому курсі Військового інституту. Вже в той час я усвідомлював куди я піду і коли. Тому інші 2 роки я готувався.

- В інститутах, як правило, йде боротьба по розприділенню на роботу після закінчення. Як у вас було?

Складається рейтинг чотирьох років навчання плюс фізична підготовка, плюс психологічна. І після відбору я потрапив у 128 бригаду і не жалкую.

- Як прийняли в бригаді?

Колектив сприйняв нормально. Підлеглі дивляться, в першу чергу, на якості людини. Молодий офіцер повинен заробити повагу на своїх чинках.

- Звідки пішов такий позивний?

Позивний прийшов в бою. В 2016 році потрапив на одну з важливих точок Донецького напрямку, поблизу литовища. Позиція "Мурашник". На той час йшли бої, і бійці ці перестрілки називали дискотекою. Ну а дискотекою рулить діджей.

Період був важкий. Адже тоді ми відстоювали цю висотку. І жодного дня не було без перестрілок. Мій підрозділ на собі спробував всі види озброєння.

Рівень підготовки був на високому рівні. І користуюся змогою передаю вітання викладачам з вогневої підготовки, кафедри тактики. Вони роблять все аби військовослужбовець прийшовши на службу у війська був підготовлений і навчав своїх підлеглих виконувати задачі.

Ми робимо спільне діло, аби сепаратисти не захопили нашу територію. Перемога за нами!

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток