"Ми вивчили тактичні хитрощі ворога і не ведемось на їхні "премудрощі" - начальник прес-служби 28-ї бригади

"Ми вивчили тактичні хитрощі ворога і не ведемось на їхні "премудрощі" - начальник прес-служби 28-ї бригади

В найближчий час формування окупаційних військ на Донбасі будуть здатні перейти до активних наступальних дій тактичного масштабу на одній або кількох ділянках, де сьогодні спостерігається вогнева активність бойовиків. Про це повідомляє Українська розвідка.

За словами розвідників, впродовж останніх 3-х діб спостерігається активізація російських окупаційних військ на Донбасі, включаючи ділянки, на яких раніше противник не виявляв особливої активності. "Зокрема, знову фіксується активізація Стахановського угруповання окупантів в районі Світлодарської дуги, в районі Попасній, в районі "Бахмутської траси" - практично по всьому периметру лінії свого зіткнення зі Збройними Силами. Також противник активізувався на південь і південний схід від Донецька. Це район Докучаєвська та Старогнатівки.

Більше подробиць про перебіг подій на фронті нам зможе розповісти з перших вуст начальник прес – служби 28-ї окремої механізованої бригади Олег Сидоренко:

- Можете розповісти яка на разі обстановка зоні відповідальності вашого підрозділу? Як хлопці готуються до зимового періоду?

Вітаю тебе, Україно! Вітаю, Ненько! Ви чуєте зараз, як гримлять сокири, бензопили працюють - це хлопці готуються до зими, укріплюють бліндажі, опорні пункти та спостережні пости. Щодо ситуації на фронті, зараз активізація відбулась по всій лінії фронту з боку "орківців". У них відбувся випуск школи снайперів, які почали активно працювати по наших хлопцях. Головне, що у нас є - це незламний бойовий дух! Ніхто не рюмсає, не пише рапорти, не збирається у відпустку, всі готуються зустріти "орків" незламним козацьким духом! 

Щодо відповіді на їхні обстріли - хлопці ведуть вогонь у відповідь. Ми знаємо деякі їхні тактичні хитрощі і якщо тільки починається бій, ми можемо прогнозувати, що буде далі і не йдемо на поводу у їхніх премудрощів. Скажу одне: ситуація абсолютно контрольована, вона буде триматись в такому стані, поки нам не буде дана команда звільняти Докучаївськ, Донецьк від "орків"! 

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm