Михайло Забродський: Час змін настав. Десантно-штурмові війська вдягнуть берет кольору марун

02.11.2017
Михайло Забродський: Час змін настав. Десантно-штурмові війська вдягнуть берет кольору марун

Блакитний берет очікує безсмертя, шана, добра згадка і пам’ять про всіх, хто його носить, носив, і, можливо, буде носити в майбутньому як відзнаку, як символ бойової молодості, бойового минулого і славетних подвигів воїнів-десантників будь-яких поколінь.

Ніхто у жодному разі не відхрещується від блакитного берету – це наша історія, це наша пам’ять, це наші загиблі хлопці, які були одягнені в цю форму. У будь-якому процесі настає час змін. Такий же час змін прийшов у Десантно-штурмові війська.

Після обговорення і запропонованих варіантів стосовно нового кольору берету, ми зупинилися на формі одягу, яка притаманна воїнам-десантникам більшості країн світу, яка є традиційною для підрозділів цього профілю. Назва десантно-штурмові війська точніше відображає суть і принцип бойового застосування підрозділів, які є складовою Високомобільних десантних військ.

Традиція обирати професійні свята, серед іншого військово-професійні, до дня відповідного святого-покровителя не є новою. Зокрема Святий Архістратиг Михаїл як відомо в усьому світі є покровителем парашутистів та воїнів-десантників зокрема.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток