Міністерство оборони та розробники додатку Джура домовились про тіснішу співпрацю

Міністерство оборони та розробники додатку Джура домовились про тіснішу співпрацю

На зустрічі із заступником Міністра оборони України Ігорем Старобінським волонтери — ініціатори та розробники мобільного додатку для військових Джура домовилися про тіснішу інформаційну взаємодію з оборонним відомством. Повідомляє АрміяInform.

 

 

 

 

 

— У планах співпраці — реалізація віртуальної гарячої лінії для повідомлення про випадки корупції й інші правопорушення у військах, що сприятиме викоріненню негативних явищ, — зазначив волонтер Володимир Пасіка. — Окрім цього, опрацьовують можливості загального оперативного інформування особового складу через додаток.

Нагадаємо, довідник мобільної аплікації Джура — це безпечна українська альтернатива російським шпигунським програмам. Його створено на волонтерських засадах Володимиром Пасікою (волонтер із 2014) і Лук’яном Турецьким (колишній військовий). Додаток доступний для Android та IOS. Наразі його загальна аудиторія вже понад 50 000 активних користувачів. Це військові, ветерани, волонтери, люди небайдужі до війська.

Крім того, з моменту запуску додатку на iOS у ньому додались довідники:

ТТХ озброєння

АЗБУКА МОРЗЕ

Рапорти

Тактична медицина

Статути

Партнерські магазини зі знижками для військових

Завантажити на App Stor

Завантажити на Google Play

Роботи над додатком продовжуються та зараз розробники працюють над оновленням довідників для iOS, де найближчим часом планується додати:

Знаки розрізнення

Правила носіння форми

Військова топографія

Психологічний порадник

Умовні знаки стандарту АРР-6

Соціальний захист військових

Редизайн до більш «яблучного стандарту

На Android додали:

довідник з нагородами України

довідник зі знаками та командами руками.