МІНІСТР ОБОРОНИ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА ХНУПС

06.05.2019
МІНІСТР ОБОРОНИ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА ХНУПС

Під час робочої поїздки на Харківщину, Міністр оборони України Степан Полторак відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та представив особовому складу військового вишу нового керівника. Подробиці в ефірі Армія ФМ розповів  наш спеціальний кореспондент Віталій Саранцев.

 

"Новим очільником видового військового вишу став Олександр Турінський. Генерал-майор Турінський є бойовим офіцером і брав безпосередньо бойову участь в АТО, в тому числі в районі Донецького аеропорту. Він очолював університет Повітряних сил з лютого 2018 року як тимчасово виконуючий обов’язки керівника, а сьогодні, після проходження конкурсного відбору, наказом Міністра оборони його остаточно було призначено на посаду начальника навчального закладу.

Степан Полторак наголосив, що не має жодних сумнівів щодо виконання новим керівником університету визначених для нього завдань, та побажав йому успіхів у роботі.

Після завершення урочистої церемонії Олександр Турінськийта міністр оборони Степан Поторак оглянули навчально-матеріальну базу вишу та та поспілкувались з науково-педагогічним складом університету", - розповів Саранцев.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток