Міністр оборони України на Львівщині відвідав оборонні підприємства

03.05.2019
Міністр оборони України на Львівщині відвідав оборонні підприємства

 

Сьогодні, 3 травня, Міністр оборони України Степан Полторак перебуває з робочим візитом на Львівщині.

 

 

 

 

Під час робочої поїздки глава оборонного відомства відвідав Державне підприємство «Львівський державний завод «ЛОРТА», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», що виготовляє електронне обладнання та Державне підприємство Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод. Детальніше про це в ефірі Армія фм розпові наш кореспондент Владислав Назаркевич.

«На заводі «ЛОРТА» міністр оборони подивився як працює приймальна комісія, яка складається з експертів артилеристів, інженерів ЗСУ. Степан Полторак ознайомився з можливостями заводу щодо виробництва, ремонту зенітних ракетних комплексів ЗРК С300, авіаційної та бронетанкової техніки. Сьогодні вони розпочинають приймати новий комплекс, який допоможе нашим артилеристам швидко наводити вогонь, швидко розвідувати цілі, швидко знищувати цілі», - розповів Владислав Назаркевич.

Відвідавши Державне підприємство Львівський Державний авіаційно-ремонтний завод «ЛДАРЗ», міністр ознайомився з можливостями заводу щодо ремонту авіаційної техніки.

«А на Львівському державному авіаремонтному заводі міністр оглянув як проходить модернізація літаків МІГ-29 і запевним, що переоснащенню повітряних сил МОУ приділятиме і надалі значну увагу», - сказав Владислав Назаркевич.

«Також міністр зустрівся з керівниками інших підприємств оборонного комплексу. І це була гарна нагода, щоб домовитися про нові напрямки співпраці, про техніку яку можуть модернізувати або ремонтувати. Наприклад, Львівський бронетанковий завод лише за цей рік зробив капітальний ремонт 34 танків», - додав наш кореспндент.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток