Міністр оборони України нагородив волонтерів та дипломатів держав-членів НАТО

Міністр оборони України нагородив волонтерів та дипломатів держав-членів НАТО

Сьогодні, 28 січня, в Міністерстві борони відбулася урочиста церемонія нагородження волонтерів та представників дипломатичних установ іноземних держав. На заході був присутній і наш спеціальний кореспондент Сергій Жуковський.

 

 

 

 

 

За словами Сергія Жуковського, Міністр оборони Андрій Таран високо оцінив внесок волонтерів та представників дипломатичного корпусу держав-членів НАТО у захист нашої держави від агресора.

Андрій Таран: «Вам наша вдячність і глибока повага. Під час біди і випробувань ми не залишились наодинці з агресором. Тут присутні наші міжнародні партнери. Їхня небайдужість та щире бажання допомогти надихнули нас і допомогли вистояти. Ми високо цінуємо підтримку Латвії, Польщі, Словаччини та Естонії в нашій боротьбі за відновлення територіальної цілісності і суверенітету України».

Після зустрічі нашому спецкору вдалось поспілкуватися із волонтерами. Їм особлива шана за самовіддану роботу, адже це люди, які стали на допомогу армії з перших днів російсько-української війни.

Віктор, волонтер: «Як тільки почалась ця завірюха в нашій країні, з найперших днів ми проїздили понад 60 разів від Станиці Луганської до Водяного. Пройшли повністю всю лінію фронту. Чим могли, допомагали. Ми від душі, від щирого серця допомагаємо, щоб люди не чули пострілів і жили у злагоді».

Як зазначив наш спеціальний кореспондент, Віктор Францович також сьогодні отримав нагороду. В його особі Сергій Жуковський подякував всім волонтерам від усього колективу Армія FM та Військового телебачення України за те, що вони продовжують підтримувати українське військо. І звісно, представникам закордонних організацій за чималий внесок у боротьбу з Російською Федерацією.