Міністр оборони України відвідав будівництво гуртожитків для 10 ОГШБр

18.04.2019
Міністр оборони України відвідав будівництво гуртожитків для 10 ОГШБр

Сьогодні міністр оборони Степан Полторак перебуває в місті Коломия. В ході поїздки він відвідав розташування 10 ОГШБр та подивився як зараз будуються нові гуртожитки для особового складу бригади. Детальніше про візит очільника оборонного відомства в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

«На місці розташування 10 ОГШБр 15 років було порожнє містечко, його будівлі перетворювалися на руїни. А на цьому місці, де зараз побудовані три нові гуртожитки, був взагалі ліс.

Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що в ході будівництва гуртожитків для військовослужбовців ЗСУ, стає доброю традицією, коли підрозділ повертається з району виконання завдання ООС не в намети, де не можна нормально відпочити, а в нові, сучасні гуртожитки.

Також, в ході зустрічі, голова відомства зазначив, що з 1 квітня підрозділи гірсько-штурмових бригад прирівняно у грошовому забезпеченні до особового складу десантно-штурмових військ. Міністр сказав, що дві гірсько-штурмові бригади та їх військовослужбовці у боях та відношенні до служби продемонстрували, що заслуговують набагато більше, ніж вони мали.

Міністр оборони також загадав про тих, хто отримував поранення та віддав життя за незалежність України. В ході поїздки Степан Полторак зустрівся з родинами військовослужбовців, зокрема з батьками тих, хто віддав життя за Україну. Він висловив щирі співчуття тим, хто пережив важку втрату та пообіцяв максимальну підтримку родинам героїв.

Спілкуючись з родинами, які чекають своїх військових з ООС, міністр сказав, що, на жаль, в нього не завжди вистачає часу поспілкуватися з родинами бійців. Він нагородив рідних та близьких відомчими відзнаками. Міністерство оборони України не планує зупинятися на трьох гуртожитках для 10 ОГШБр. Планується реконструкція двоповерхової будівлі та будівництво сучасного спортивного комплексу", - розповів Мазурін.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток