МІНІСТР оборони україни відвідав міжнародні навчання «Rapid Trident-2019»

МІНІСТР оборони україни відвідав міжнародні навчання «Rapid Trident-2019»

Заступник керівника офісу Президента України, Міністр оборони та інші посадовці відвідали сьогодні військові міжнародні навчання «Rapid Trident-2019», які тривають на Львівщині. Що там їм вдалося побачити цікавого Армія ФМ розповів військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

«Сьогодні міжнародні військові навчання «Rapid Trident-2019», які проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у відвідала просто величезна делегація на чолі із заступником керівника офісу Президента України Анною Коваленко та Міністром оборони України Андрієм Загороднюком. В першу чергу гості ознайомилися з інфраструкторою Міжнародного центру миротворчості та безпеки та подивлись, як відбувається процес підготовки українських військових за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Далі посадовці разом з військовими аташе з різних країн світу мали можливість подивитись спільні дії багатонаціональної дивізії під час наступу на умовного противника. Тут були задіяні українська армійська авіація, танки, БМП, інша броньована техніка. Бійці 10-ї гірсько-штурмової бригади разом з американськими воїнами долали річку, розгортались на іншому березі для повноцінного наступу, розміновували небезпечні ділянки, проводили медичну евакуацію повітряним методом та було ще дуже багато різних тактичних елементів.

Вся делегація була задоволена побаченим і Міністр під час прес-конференції повідомив, що наші Збройні сили з кожним роком стають все сильнішими і модернізованими. Цитую: «Ми націлені на те, аби продовжувати та розширювати міжнародне партнерство і вже цього року в Збройних Силах плануватиметься та розроблятиметься план переходу військових частин на стандарти НАТО, за якими власне вчаться українські військові на базі Міжнародного центру миротворчості на Львівщині».

Мінстр оброни зазначив, що ці плани переходу на стандарти північноатлантичного альянсу будуть найближчим часом представлені громадськості і про деякі з них він вже сьогодні обговорив безпосередньо з деякими командирами частин» - розповів Віктор Ануфрієв.