Мінометниця Олена, позивний Київ

02.01.2022
Мінометниця Олена, позивний Київ

Киянка у 2014 році добровільно пішла в армію та стала мінометницею. Її вміння влучно стріляти вражає чоловіків-артилеристів.

 

 

 

 

 

 

До війни жінка ніколи не мала справ з армією, але за короткий час вона навчилася керувати п’ятьма мінометними розрахунками одночасно. І цілить по мішенях так, що всі дивуються. Однак, акцентує Олена, на результат завжди працює вся команда. Але організувати роботу й навчити ефективно працювати мінометників змогла саме киянка — доброволець Олена. Мінометну батарею у 37-му батальйоні жінка створювала з нуля. Людей шукала по всій Україні — з ким колись служила. І батарея зібралася — ураган. В Олени стріляли всі: і водії, і замполіт, і технік, і старший офіцер батареї. Усі дуже сміливі, з якими нічого не страшно.

Головною причиною, яка змусила жінку піти в армію, стало небажання, щоб на війну попав її син. Олена каже, що не хоче аби на війну, на строкову службу чи на військову кафедру йшло майбутнє покоління. Вона мріє, щоб у дітей було майбутнє без війни та без берців. Тому, доки триває війна, Олена перебуває на фронті. Їй комфортно на вогневих позиціях, там жінка почувається на своєму місці. При цьому Олена зізнається, що найбільше їй подобається інтелектуальна робота. Їй хотілося б працювати із високоточною зброєю, щоб завжди влучати в ціль.

Мінометниця і надалі готова захищати свою Батьківщину. Олена говорить, що окрім ненависті до ворога, у неї додалося ще і відчуття жадібності «це моя земля, і я її нікому не віддам!».

Олена Ігорівна, позивний Київ, отримала орден «Народний герой України» 16 грудня 2017 року в Івано-Франківську.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток