Зараз в ефірі:

Мінветеранів співпрацюватиме з Могилянською стратегічною агенцією

11.06.2024
Мінветеранів співпрацюватиме з Могилянською стратегічною агенцією

Мінветеранів співпрацюватиме з Могилянською стратегічною агенцією для консолідації зусиль у формуванні нової ветеранської політики. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Документ про співробітництво та партнерство підписали в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун та керівний партнер Могилянської стратегічної агенції, заступник декана Києво-Могилянської бізнес школи Гелена Саврук. 

У ході сьогоднішньої зустрічі команди Агенції та Мінветеранів обговорили напрями співпраці. Зусилля будуть консолідовані на формуванні нової ветеранської політики в частині:

– визначення стратегії нової ветеранської політики;

– розробки та подальшої реалізації Закону України «Про основні засади ветеранської політики».

Зокрема, фахівці Агенції уже допомагають команді Мінветеранів у розробці й реалізації системних ініціатив у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей; модернізації базового законодавства; у залученні міжнародної технічної та додаткової допомоги й інвестицій тощо. 

Очільник Мінветеранів Олександр Порхун висловив вдячність Гелені Саврук та команді Агенції за допомогу у формуванні стратегічного бачення нової державної ветеранської політики. 

«Після перемоги України понад 30% населення будуть з числа ветеранської спільноти: ветерани і ветеранки, їхні сім'ї, родини полеглих Захисників і Захисниць. Україна буде країною ветеранів і ветеранок. І від того, яким буде життя кожного і кожної, хто став на захист країни і продовжує її боронити, хто вже сьогодні повертається з війни – залежить від кожного із нас: центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та міжнародних партнерів і суспільства загалом Тому попереду у нас багато спільної роботи. Дякую вам за ваш внесок у створення стратегії, які змінить обличчя ветеранської політики», – зазначив Олександр Порхун. 

«Наша команда завжди поруч. Ми щиро вважаємо, що таких керівників у нашій державі небагато. Тому, коли Ви нас покликали спільно попрацювати – ми відклали все, бо віримо у Вас і вашу команду», – наголосила керівний партнер Могилянської стратегічної агенції Гелена Саврук. 

Фото: Мінветеранів.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток