Місяць Незламності українського народу!

Місяць Незламності українського народу!

24 лютого 2022 року російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення на суверенну державу Україну. 

 

 

 

 

 

 

Війна, про яку ми чули з вуст своїх бабусі чи дідуся... Тоді це було так несвідомо й сприймалося лише як розповідь. І ось один день, який перевернув наш світ з ніг на голову - вже став місяцем життя довжиною у вічність.

Суцільним пеклом. Таким виявився останній місяць для українців. Місяць війни. Місяць страху за свою країну, свою сім’ю, свою оселю. Місяць болю за всіх, хто віддав своє життя за нашу волю, болю за кожну людину, яка загинула за час війни.

Але насамперед - це місяць дивовижної, непереможної нації. Місяць жорсткого та неспинного спротиву нашого народу у кожному куточку України. Місяць відчайдушної та хороброї оборони нашими військовими і загонами тероборони, які вправно виконують усі бойові завдання та кожної хвилини дають відсіч ворогу.

Місяць єдності та згуртованості цивільного населення. Місяць мужніх людей, які не бояться вийти на вулиці беззбройними, аби виступити проти свавілля російських загарбників. Людей, які готові зупиняти російські танки голими руками.

Місяць нових звершень. Зібрали найбільші в історії людства санкції проти агресора, створили найбільшу в сучасній історії волонтерську мережу, першими у світі здолали коронавірус. Менш ніж за місяць російська армія зазнала в Україні більших втрат, аніж СРСР за 10 років війни в Афганістані. Вислів українських захисників «Рускій воєнний корабль – йди нах**й» – став всесвітнім антивоєнним гаслом!

Це місяць любові. Щирої та безмежної любові до своєї країни. Любові та довіри, коли абсолютно незнайомі люди готові допомагати одне одному. Бо ми всі — українці. Хтось несе продукти та пече пиріжки для військових. Хтось віддає ліки чи теплі речі тим, хто потребує. Хтось готовий безкоштовно надати свою квартиру чи будинок біженцям із інших міст. Хтось просто питає: «Як ти?» І оте «як ти?» — від близьких та далеких, від тих, кого не чув роками, — гріє та надає снаги.

Любові, в якій народжуються нові родини. Без квітів, сукні та урочистостей, але у колі найближчих людей, або бойових побратимів, а найголовніше - під українським прапором.

Місяць шаленої підтримки від усього світу, яка свідчить про те, що своєю хоробрістю українці змінили хід глобальної історії і показали, що таке справжня боротьба вільних та відданих людей за право вибору.

Цей місяць назавжди змінив нас, нашу державу та весь світ. Але ці зміни нам на краще. Бо зараз кожен із нас – коваль нашої перемоги. А як закінчиться війна, ми відбудуємо нашу красуню Україну, гідну пам‘яті тих, хто віддав життя за її майбутнє.

Слава Україні! Героям Слава!