Міжнародна конференція присвячена гібридній війні розпочалась у столиці

10.04.2019
Міжнародна конференція присвячена гібридній війні розпочалась у столиці

У Києві в Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочалась Міжнародна конференція присвячена гібридній війні, ролі та діяльності в ній віськової поліції. Про перебіг цього заходу в ефірі Армія ФМ розповіла Маріамна Маркевич.

 

 


«Конференція триватиме два дні. Тут зібралося дуже багато високоповажних людей, представники військової служби правопорядку, центру досконалості військової поліції НАТО, КНУ імені Тараса Шевченка, особисто ректор університету, заступник міністра оборони з євроатлантичної інтеграції, міністр з питань тимчасово окупованих територій, і іноземні колеги та партнери, представники 20 країн.

Обговорюватимуться питання діяльності віськової поліції в умовах гібридної війни. Щойно спілкувалися з начальником Військової служби правопорядку у Збройних Силах України Ігорем Криштуном, за його словами, наші правоохоронці ділитимуться власним досвідом, які проблеми та недоліки існують наразі шодо діяльності військовї поліції в умовах війни. Водночас іноземні колеги передаватимуть свій досвід роботи. І звісно, обговорюватимуть подальші зміни в системі їхньої діяльності», - розповіла Маркевич.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток