Міжнародні навчання в Україні перенесено

10.04.2020
Міжнародні навчання в Україні перенесено

Заходи багатонаціональної підготовки на території України за участю підрозділів ЗСУ перенесені у зв'язку із запровадженням обмежувальних заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19.

 

 

 

 

 

Йдеться про заходи, за участю підрозділів Збройних Сил України на території нашої держави та поза межами України на 2020 рік. Також допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі в багатонаціональних навчаннях покищо теж не передбачається.

Перенесено на невизначений термін ротації національного персоналу, які виконують завдання у складі міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Заходи підготовки для проведення ротацій національного контингенту в Косово, Республіка Сербія та 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго залишаються без змін.

Опрацьовується питання повернення в Україну 8 військовослужбовців й одного мінно-пошукового собаки ЗС України, які виконують завдання у складі Місії НАТО "Рішуча підтримка" в Ісламській Республіці Афганістан.

Підготовка особового складу Збройних Сил України на території України продовжується із дотриманням вимог МОЗ України та рекомендацій Командування Медичних сил Збройних Сил України щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції у військових частинах ЗСУ. 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток