Міжнародний день чоловіків

19.11.2019
Міжнародний день чоловіків

Це щорічне міжнародне свято. Вперше його відсвяткували 1999 року в Тринідад і Тобаго.

 

 

 

 

 

 

 

Подію задумав та координував доктор Джером Тілуксінґ з Університету Вест-Індії зі штаб-квартирою в Порт-оф-Спейн. Як пояснення створення цього свята Тілуксінґ заявив: Я зрозумів, що жоден з днів не є чоловічим… Деякі скажуть, що є День батька, але як щодо хлопчиків, підлітків та чоловіків, котрі не є батьками? Доктор Тілуксінґ, розуміючи важливість святкування позитивної ролі чоловіків в громадськості, відчував, що його власний батько був відмінним прикладом для наслідування, та, частково тому, обрав 19 листопада, день народження свого батька, датою свята.

Ідея святкування Міжнародного дня чоловіків отримала підтримку зі сторони ООН, ЮНЕСКО та інших країн. Свято прижилося в Австралії, країнах Карибського басейну, Північної Америки, Азії, Європи та ООН.

За думкою творців, Міжнародний день чоловіків повинен звернути увагу громадськості на проблеми дискримінації чоловіків в області охорони здоров'я, сімейного права, освіти, ЗМІ тощо, й показати позитивний вплив чоловіків та їх досягнення. За останні роки Міжнародний день чоловіків став містити в собі різноманітні громадські семінари, заходи в школах, програми по радіо та телебаченню, мирні демонстрації та ходи, круглі столи, а також покази арт-об'єктів. Порядок святкування цього дня не є обов'язковим. Піонери IMD нагадують, що цей день не є конкурентом для Міжнародного жіночого дня, та створений в цілях висвітлення проблем чоловіків. Кожен рік пропонує одну або кілька тем. Ці теми не є обов'язковими та учасники можуть виступати з власними темами для розв'язання місцевих проблем.

На сьогодні Міжнародний день чоловіків святкується в понад 60 країнах світу, включаючи й Україну.

І звісно, свято — це чудова нагода нагадати коханому, другові чи батькові про свою любов, а також приділити їм всю свою увагу та тепло. Привітати своїх чоловіків можна і подарунком, який виразить усі ваші почуття! І найголовніше кохайте і бережіть своїх чоловіків, вони дуже потребують нашої підтримки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток