Зараз в ефірі:

«Міжріччя – 2021»: навчання тероборонівців та резервістів

14.07.2021
«Міжріччя – 2021»: навчання тероборонівців та резервістів

«Міжріччя – 2021» – таку назву мають навчання, на яких тероборонівці, резервісти та члени громадської організації «Український Легіон» готувалися захищати Київ у разі збройної агресії. Організатором тренувань є саме «Український легіон», який плідно співпрацює зі Збройними Силами щодо вишколу цивільних патріотів для захисту України.

 

 

 

Подібні масштабні маневри влаштовуються двічі-тричі на рік. Цього разу на умовно прикордонній території неподалік Вишгорода зійшлися в бою добре оснащені диверсійно-розвідувальні групи та легка піхота захисників-тероборонців. Загальна чисельність учасників – до двох рот, тривалість заходу – дві доби.

Одна сторона відіграє захисників, які повинні розвернути три установки ППО і не дати ворогу здійснити повітряний десант, а інша сторона повинна з заходу напасти, знайти ці установки і знищити всі три.

«Марс», командир взводу «BlueFor»: Завдання роти – здійснити вихід і взяти під контроль район на правому березі річки Десна, в районі розмістити РЛС-станції. За даними розвідки, сили противника в складі ДРГ будуть висуватись в район, який контролює наша рота для знищення ППО. Працюватиме група інженерів, які будуть здійснювати інженерні загородження на можливих напрямках руху противника і будемо здійснювати засідки.

Протиборчі сторони використовують ідентичні масі та габаритам справжньої зброї «приводи», страйкбольні гранати та петарди, але тактичні медики працюють «по-дорослому», як у випадку з реальними пораненнями.

Складним випробуванням стали тривалі переходи в повному спорядженні та з додатковим навантаженням, подолання водних перешкод, і, передусім, нестерпна спека…

Форсування притоки Десни стало не лише іспитом, але й жаданим перепочинком від липневого полуденного пекла.

Мінометні обстріли на «Міжріччі» – явище непоодиноке. Передаючи дані про умовну атаку певної точки спостерігачам-посередникам, розрахунки мають змогу поцілити в людей або техніку протиборчої сторони. Надалі такі атаки невпинно скорочуватимуть чисельність учасників.

Також на полі бою була широко застосована аеророзвідка та автомобільна техніка. Ще задовго до кінця першої доби кілька загонів постачання - як загарбників, так і захисників - встигли втрапити у засідки або підірватися на мінах і розтяжках, а в бій неодноразово вступала імпровізована БМП однієї з команд.

За словами учасників «Міжріччя-2021», «Український легіон» є своєрідним трампліном для майбутніх тероборонців та військовослужбовців бойових бригад.

Григорій:  Це другий крок. Тобто перший рік, це я вважаю, що мені потрібно пройти достатній вишкіл на базі «Легіону». І зрозумівши свої кондиції і можливості, я задумуюся над цим.

«Ткач»: В «Українському легіоні» знаходжуся рік. Перший раз беру участь у такому великому заході. Очікую нових вражень, нових відчуттів і, звісно, досвіду. Думаю, в мотопіхоту, чи у зв'язківці.

Що ж до чинних контрактників-резервістів, представників оперативного резерву першої черги та бійців Тероборони, для них це чудова можливість пройти додатковий вишкіл та підтримувати форму врівні щорічних зборів.

Сергій («Бугор»): Кожен раз тренування відбувається на новій ділянці. Це постійне переміщення йде і тому кожен раз це щось нове. Новий досвід він відкладається десь і не дай бог повернення 14 року, у нас люди будуть підготовлені.

Для переважної більшості учасників вишколи та добові навчання «Українського легіону» – не розвага, а нагальна потреба.

Фото: Арміяінформ

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток