Зараз в ефірі:

На Буковині запрацював «Адмінсервіс «Ветеран»

10.07.2024
На Буковині запрацював «Адмінсервіс «Ветеран»

Чернівецька область доєдналася до проєкту «Адмінсервіс «Ветеран», що реалізується за сприяння Міністерства у справах ветеранів України. Відтепер у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) регіону ветерани війни, члени їхніх сімей та родини загиблих воїнів зможуть швидко та якісно отримувати адміністративні послуги у форматі «єдиного вікна». Про це повідомляє Мінветеранів України.

На сьогодні до проєкту долучився 31 ЦНАП Буковини. У кожному з них функціонує виділений спеціальним маркуванням окремий кабінет/вікно/місце, за яким закріплено надання ветеранських послуг. Усі приміщення облаштовані за вимогами безбар’єрності.

Адміністратори сервісу пройшли відповідні тренінги та навчання, є компетентними працівниками та готові допомогти кожному ветерану, ветеранці та членам їхніх сімей. 

Надання якісних послуг ветеранам війни через мережу ЦНАП – це ефективний інструмент повернення українських Захисників і Захисниць та їхніх родин до мирного життя та гідної самореалізації у суспільстві. 

Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов, аби всі ветеранські послуги, як державні, так і місцеві, були максимально доступними, ефективними та зручними для отримання. 

Фото: Чернівецька ОВА.

Матеріал підготував Андрій Вирва.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток