На Чернігівщині нагородили кращих танкістів ЗСУ

На Чернігівщині нагородили кращих танкістів ЗСУ

Сьогодні на танковому полігоні в Гончарівському завершились змагання на кращий танковий екіпаж.

Хто переміг і як проходили змагання в ефірі Армія ФМ розповів наш кореспондент Анастасія Соколова.

 

 

 

 

 

"Щойно відбулось нагородження кращих танкістів Збройних сил України. Начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак вручив нагороди переможцям змагань. Перше місце посіла 17-та окрема танкова бригада. Екіпаж отримав перехідний трофей — скульптуру танка Т-34. Також члени екіпажу отримають по 10 тисяч гривень премії. Друге та третє місце посіли екіпажі 1-ї окремої танкова Сіверської бригади та 28-ї окремої механізованої бригади.

Також генерал-лейтенант Хомчак вручив нагороди та цінні подарунки з нагоди дня танкіста та привітав військових. Генерал відзначив скромність та хвилювання танкістів під час нагородження.

— Я знаю, що у бою ви поводите себе впевнено, а це приємна мить. Так, і справді. Це момент визнання наших героїв. Вони щиро радіють, як діти. Приємно на них дивитись, — зазначив Хомчак.

Зараз відбувається показове ротно-тактичне навчання танкістів. Це надзвичайно видовищно. Танки стріляють з ходу та з закритих позицій, наступають на ворожі позиції, переходять в оборону, контратакують та переслідують противника", - розповіла Соколова.