На честь загиблого бійця у Києві перейменували вулицю

29.07.2020
На честь загиблого бійця у Києві перейменували вулицю

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення, що вулиця Російська в Дарницькому районі столиці тепер називатиметься на честь Юрія Литвинського, захисника України, який проходив службу в Національній гвардії.

Про це йдеться на сайті Київради. За таке рішення проголосував 61 депутат.

 

 

 

Киянин Юрій Литвинський - учасник Революції Гідності, полковник резерву (посмертно), боєць батальйону оперативного призначення "Донбас". Юрій брав участь у визволенні Донбасу від російських окупаційних військ. У серпні 2014 року загинув від кулі російського снайпера під Іловайськом.

За інформацією видання «Новинарня», військовослужбовці рухалися на допомогу воїнам, що вели бій за Іловайськ, намагалися просуватися далі, проте міст, по якому мали пройти автоколони, був замінованим. Підполковник Литвинський очолив роботи із розмінування, зберіг життя багатьох військових.

Під час розмінування його та двох підлеглих застрелив ворожий снайпер.

Указом президента України №651/2014 від 14 серпня 2014 року “за особливу мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України” підполковник Юрій Литвинський нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток