НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ ДШВ

28.09.2018
НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ ДШВ

Триває процес відродження українського війська. Підрозділи Десантно-штурмових військ з бойовим досвідом продовжують відточувати свою майстерність на військових полігонах по всій території України. Детальніше про маневри, які сьогодні розпочалися на Дніпропетровщині наш спецкор Віталій Саранцев.

«В рамках стратегічних командно-штабних навчань з органами військового управління та практичними діями військ «Козацька воля – 2018», Дніпровські десантники на єдиному тактичному фоні, спільно з воїнами механізованих, артилерійських, танкових та інженерних підрозділів, а також при підтримці вертольотів армійської авіації, літаків штурмової та військово-транспортної авіації виконували навчально-бойові завдання.

Найцікавішим етапом навчань стало десантування на парашутних платформах автомобільної техніки та зенітних установок з літаків військово-транспортної авіації.

Слідом за технікою десантувалися її екіпажі та розрахунки. Іншими літаками в тил противника був висаджений повітряний десант. Їхнім завданням було захоплення важливих об’єктів та забезпечення подальших бойових дій основних сил.

Як відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський, ми й надалі будемо нарощувати бойові спроможності за рахунок масштабних навчань, щоб українські десантники були готові протистояти будь-яким загрозам та захистити свій народ».

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток