На Донбасі активно відновлюються пошкоджені оселі

09.11.2018
На Донбасі активно відновлюються пошкоджені оселі

Від початку проведення антитерористичної операції, а нині Операції об’єднаних сил на Донбасі постраждала величезна кількість житлових та комерційних будинків. Деякі села сьогодні взагалі без мешканців, адже в них вщент зруйновані комунікації. Докладніше розповідає наш кореспондент Віктор Ануфрієв.

Завдяки допомоги світової спільноти, міжнародним гуманітарним організаціям зруйнований український Донбас все ж відбудовується. Наприклад, місто Авдіївка. В ньому з початку 2014 року постраждало близько півтори тисячі житлових будинків. Станом на сьогодні, за допомогою обласного та міського бюджету майже тисячу осель відновлено.

У прифронтовому містечку Красногорівка аналогічна ситуація з пошкодженими будинками. Але їх теж активно відновлюють. Окрім бригад державної служби з надзвичайних ситуацій в місті працюють й іноземні партнери. Це Червоний Хрест, Датська рада у справах біженців, міжнародний благодійний фонд Емануїл та інші гуманітарні організацій. Датчани не лише відновлюють будинки а й зводять практично з нуля великі оселі та надають необхідні меблі й побутову техніку для проживання. Найголовніше, іноземні благодійники самі вирішують кому найбільше потрібна допомога.

Якщо така робота триватиме й надалі, та не буде ворожих обстрілів по житловим кварталам, то відновити пошкоджені будинки можна за півтори-два роки.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток