На Донбасі відбулися масштабні навчання десантників

На Донбасі відбулися масштабні навчання десантників

Воїни однієї з десантно-штурмових бригад Збройних сил на Донеччині здійснили стрибки із парашутом. Разом із ними перебував наш військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

Десантники, що виконують завдання на території Луганської та Донецької областей здійснили стрибки з парашутом вдень та вночі. Вправи навчальних стрибків виконували в повному спорядженні зі зброєю з висоти 600 метрів із вертольота Мі-8. Як повідомили в командуванні частини, такі заходи проводять не лише в рамках плану бойової підготовки. Виробляється психологічна стійкість у солдат і офіцерів. Всі воїни налаштовані по-бойовому, стрибати з парашутом люблять та хочуть, завжди готові зробити неочікуваний сюрприз російським окупантам.

Десантники стрибали групами зі спеціальними ліхтарями на шоломах. Десантуватись у спеціально визначений та помічений район. Із завданнями всі впорались на відмінно.

До слова, практично вже з позавчорашнього дня ситуація в районі Операції об’єднаних сил загострилась. Ворог частіше застосовує ствольну важку артилерію. Ворог намагається прориватися диверсійно-розвідувальними групами на українські опорні та спостережні пункти, проте бойовики лише зазнають втрат. Українським захисникам навіть вдалось захопити в полон двох окупантів, з котрими зараз працюють відповідні служби.

Також вчора українські десантники відпрацювали елементи наступальних дій резерву в рамках ротного тактичного навчання неподалік Маріуполя. Залучалися винищувачі, штурмовик, бойові вертольоти Мі-24, артилерія й танки. Командувач об’єднаними силами залишився надзвичайно задоволеним чіткими та професійними діями бійців. Він й надалі перевірятиме підготовку підрозділів, які захищають українську землю вздовж всього східного кордону.