На Донбасі відкрилась виставка фотографій та плакатів про НАТО

29.04.2021
На Донбасі відкрилась виставка фотографій та плакатів про НАТО

Міністерство оборони України, зокрема експертна група політики військових зв’язків з громадськістю Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій, за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні презентує виставку фотографій та плакатів про НАТО в місцевих державних адміністраціях та навчальних закладах Донецької і Луганської областей.

 

 

 

Виставка фотографій присвячена питанням як військової, так і невійськової співпраці між Україною та НАТО. Зокрема, на фото можна побачити результати роботи в Україні програми НАТО "Наука заради миру і безпеки", проєкти, які працюють під егідою Агенції НАТО з підтримки і постачання, участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу тощо.

Виставка плакатів про НАТО відкрита у закладах вищої освіти з метою інформування молоді регіону про Альянс, його історію та цінності, а також співпрацю України та НАТО.

До відкриття виставки залучаються представники Командування операції Об’єднаних сил, цивільно-військового співробітництва, військово-цивільних та обласних державних адміністрацій, навчальних закладів Донецької та Луганської областей, військових та цивільних засобів масової інформації.

Виставка триватиме протягом тижня.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток