На фестивалі Пирогів Патріа Фест буде скринька, куди кожен охочий зможе покласти срібло для ордену "Народний герой" - організатори

На фестивалі Пирогів Патріа Фест буде скринька, куди кожен охочий зможе покласти срібло для ордену "Народний герой" - організатори

У студії програми "Точка Доступу" - організатори фестивалю Пирогів Патріа Фест Віолетта Кіртока та Костянтин Винниченко. Це перший національний патріотичний фестиваль, що відбудеться 24 серпня у Національному музеї народної культури та побуту. Армія FM також є учасниками цього дійства. Детальніше - у записі. 

Костянтин Винниченко: Наші проекти є інтерактивними. Ми відкриті до обговорення і запрошуємо, якщо у когось є зауваження чи пропозиції, приходити та говорити.

На фестивалі буде дуже багато інтерактиву. Він відбуватиметься у форматі ветеран - ветеранові. Будуть продемонстровані навики тактичної медицини, розвідники розповідатимуть про свою роботу, будуть лекції, концерти. 

Хлопці, які після війни створили власний бізнес, теж будуть представлені. Вони розкажуть, як пройти правильними шляхами.

Наш меседж до суспільства: об'єднання ветеранських організацій, які кидають виклик - вони сьогодні ми прокладаємо свій шлях до майбутнього.

- Одним з найпотужніших заходів буде зустріч нагороджених орденом "Народний герой", вперше зустрінуться ті, хто нагороджений цією почесною відзнакою.

Віолетта Кіртока: Багато нагороджених продовжують воювати. Тому навря чи всі зможуть приїхати. Це гарне товариське спілкування. 

На фестивалі буде скринька, куди можна буде класти срібло, яке ми використаємо для нагород. Нагородження буде відбуватись 25 вересня у Запоріжжі, на острові Хортиця. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток