На Харківщині відновлено польоти на літаках Ан-26Ш

17.02.2021
На Харківщині відновлено польоти на літаках Ан-26Ш

На базі навчальної авіаційної бригади відбулися перші в цьому році польоти за участю командного складу та льотчиків-інструкторів військової частини. На аеродромі був і наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

 

 

"В ході льотних змін військові авіатори піднімалися у небо в складних метеоумовах на навчально-тренувальних літаках типу Л-39 «Альбатрос», вертольоті Мі-8, а також були відновлені польоти на військово-транспортних літаках Ан-26Ш.

Цьогорічну льотну практику було розпочато з командирських польотів, під час яких військові льотчики покращили свою льотну майстерність та вдосконалили навички керівного складу в організації, проведенні та забезпеченні польотів. Авіатори відпрацювали методику польотів у складних метеорологічних умовах на всіх типах літальних апаратів. Також було відпрацьоване питання організації і взаємодії групи керівництва польотами з льотним складом. В ході виконання польотних завдань авіатори виконали низку вправ, серед яких виконання посадки літака Ан-26Ш з імітацією відмови одного з двигунів. З усіма завданнями льотчики впоралися без помилок, підтвердивши свій професіоналізм.

Аби авіаційна техніка змогла безперешкодно піднятися у небо, великий об’єм робіт було виконано особовим складом батальйону аеродромно-технічного забезпечення. Ними було забезпечено безперебійне проведення льотних змін: підготовлено злітно-посадкову смугу, льотне поле, авіаційну техніку, техніку аеродромно-технічного забезпечення тощо.

Вже на початку весни на базі навчальної авіаційної бригади розпочнуться планові польоти курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба", - додав Плаксій.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток