На Яворівщині дівчата-курсанти вчилися опановувати БМП по бездоріжжю

07.03.2019
На Яворівщині дівчата-курсанти вчилися опановувати БМП по бездоріжжю

У Львові дівчата-курсанти Національної Академії Сухопутних військ тренуються за важелями бойових машин долати екстремальні ділянки та перешкоди на танкодромі.

 

 

 

 

Як вони справляються із  БПМ та бездоріжжям розповів наш кореспондент Олексій Мазурін.

«Весна на  Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, відомому як  Яворвіський полігон, це завжди період  максимального навантаження – на  стрілецьких полях лунають постріли крупнокаліберних кулеметів, за  лісами чутно вибухи артилерійських снарядів,  озера долають інженерні машини,у віддалених диких хащах  проходять курси виживання. А танкодром  цими днями належить дівчатам – третьокурсницям , які навчаються за спеціальністю морально-психологічне забезпечення військ. Вони вже пройшли інтенсивну підготовку на сучасних комп’ютерних тренажерах - симуляторах і нині сіли за важелі БМП.  Вони мають провести бойову машину по обмежених проходах в мінних полях, вузьких мостах, долати рви заповнені водою та круті пагорби. Як у них це виходить, розповіла курсант Іванна Затуливітер:

«Найстрашніше їхати, коли ями, болото, повно води. Інструктори ще й обирають нам складніше ділянку, щоб ми тренувалися, що могли проїхати в будь-яких умовах, на будь-якій ділянці. Там найбільше адреналіну. І кричиш, і верещиш, але проїжджаєш, але все більше і більше хочеш їхати, тренуватися. В тебе все більше стимулу навчитися водити таку техніку».

Дівчата-курсанти  знають, чому їм потрібно буті і вправним водієм, і досконало розбиратися у механіці БМП.  Анна Подзігун, націлена досягати вершин у військовій кар’єрі, тож  намагається в усьому бути попереду.

«Враження дуже чудові, особливо, коли долаєш водні перешкоди. Дуже багато емоцій. Я вважаю, що ми повинні вміти досить добре володіти цією машиною. Щоб, будучи у військах, довести всьому особовому складу, що жінка також уміє володіти такою машиною», - сказала Анна.

«На водінні бойових машин їх  польовий вихід не завершиться – попереду  ще багато стрілецьких вправ, тактика бою, медична підготовка», - додав Мазурін.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток