На Київщині розпочалися збори резервістів

На Київщині розпочалися збори резервістів

У Київському гарнізоні на базі військової частини повітряного командування «Центр» розпочалися збори резервістів. Це резерв першої черги — найбільш боєздатний, в який входять люди з досвідом участі в бойових діях, які підписали контракти і проходять службу в резерві, а в особливий період — також всі, хто відслужив в районі АТО/ООС. Про це інформує Повітряне командування "Центр".

 

 

Проведення занять з резервістами сплановано та організовано відповідно до розкладів занять та стандартів підготовки резервістів оперативного резерву першої черги в військових частинах Повітряних Сил ЗС України.

Під час зустрічі резервістів ОР-1 на пункті прийому особового складу розгорнуто агітаційний пункт, а також розгорнуті місця де проводиться роз’яснювальна робота керівним складом полку та інформування фахівцями юридичної і фінансової служб, кадрового органу (відділення персоналу) та морально-психологічного забезпечення.

За результатами власної ініціативи ряд резервістів виявили бажання укласти контракти на проходження військової служби в резерві.

Збори проведуть протягом 15 діб. Підготовка буде різнопланова — в залежності від рівня готовності військовослужбовця, посади, яку він займає, і від того, в який підрозділ він планує потрапити.

Серед резервістів люди різного віку і професій, а це і приватні підприємці, представники ІТ-сфери і робітники. Багато з них мають бойовий досвід АТО та ООС і готові за потреби стати на захист рідної країни.