НА ЛУГАНЩИНІ ВІДКРИЛАСЬ ФОТОВИСТАВКА «ОБЛИЧЧЯ ПЕРЕДОВОЇ»

НА ЛУГАНЩИНІ ВІДКРИЛАСЬ ФОТОВИСТАВКА «ОБЛИЧЧЯ ПЕРЕДОВОЇ»

«Обличчя передової» - фотовиставка з такою назвою відкрилася в Сєвєродонецьку. Ініціаторами виступили Луганська облдержадміністрація та командування ООС. А от її автором став наш колега Тарас Грень, який нині у складі мобільної прес групи працює на Луганському напрямку.

 

 

На фото зображені військові різного віку, чоловіки та жінки, які до 2014 року працювали у мирних професіях – хтось був хліборобом, хтось лікарем, вчителем. Але об’єднала їх усіх війна і Україна. Збереження, її цілісністі та незалежності. Подробиці в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Олександр Райковський.

"Фотовиставка «Обличчя передової», присвячена п’ятій річниці з початку антитерористичної операції. Відкрили експозицію заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко та автор фотографій – військовий журналіст полковник Тарас Грень.

Усе це аби показати жителям області та всій Україні людей, які щодня на передовій боронять нашу країну, кажуть організатори. Усі ці фото зібрані автором з численних ротацій на Схід з 2014 по 2019.

Нині Тарас Петрович, каже, що основна ідея фотовиставки – продемонструвати справжні обличчя захисників. Їх щирі очі і нехай не завжди усміхнені обличчя. Обличчя людей, які готові боронити рідну землю до кінця.

Кожна світлина це ціла історія поїздок на передову, де автор спілкуючись з воїнами намагається передати те, що бачить сам, як професійний військовий журналіст.

Виставку відкрили в приміщенні облдержадміністрації, а вже згодом її зможуть побачити в освітніх закладах Луганщини", - розповів Олександр.