На Львівщині відбулась зустріч військових психологів

10.12.2018
На Львівщині відбулась зустріч військових психологів

У курортному Трускавці на Львівщині громадська рада Міноборони України організувала зустріч польських психологів з українськими.

У центрі медичної реабілітації та санаторного лікування оборонного відомства іноземці розповіли про свої методи роботи з військовими, які пройшли війну. Польська сторона продемонструвала деякі моменти роботи психологів і медиків з військовослужбовцями. Розказали, як потрібно реагувати в критичних моментах і розповіли про іншу соціально-побутову допомогу Республіки Польща своїм армійцям.

На заході були присутні психологи санаторіїв всіх силових відомств нашої держави. Ми фактично у стані війни. Іноземцям цікаво, як психологи практично працюють зі своїми пацієнтами та які результати їхньої роботи.

Наостанок, близько півтори тисячі військових пройшли медичну реабілітацію у Трускавецькому медичному закладі. Саме тут робота психологів разом з лікарями є надзвичайно активною та плідною. Як повідомив голова громадської ради Міноборони, вони й надалі ініціюватимуть зустрічі іноземних фахівців із нашими психологами у Трускавці та інших реабілітаційних центрах України. Це досить важлива робота із психологічного відновлення наших армійців.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток