На Львівщині військові готуються до миротворчої місії в Конго

На Львівщині військові готуються до миротворчої місії в Конго

На Львівщині проходить бойове злагодження у військовослужбовців чергової ротації 18 окремо вертолітного загону миротворчого контингенту в Демократичній республіці Конго. Детальніше про це розповів військовий кореспондент Віктор Ануфрієв.

«Дійсно, на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ зараз проходить бойове злагодження кандидатів на посади до складу чергової 9-ї ротації миротворчого контингенту, який виконує завдання в ДР Конго. У військовій частині зараз перебуває близько півтисячі військовослужбовців з різних військових частин  ЗСУ, котрі виявили бажання проходити військову службу в миротворчому контингенті. Зараз бійці проходять психологічне тестування, вивчають специфіку служби в африканській країні та готуються до здачі заліків з фізичної підготовки, вогневої, мовної та спеціальної підготовки. Льотчики ж вертолітних ланок Мі-8 та Мі-24 виконують тренувальні польоти і вже наступного тижня вони виконуватимуть такі польоти із застосуванням авіаційного озброєння», - розповів Віктор Ануфрієв.

Він також додав, що на перевірку бойового злагодження прибудуть представники штабу миротворчої місії ООН з ДР Конго. Основною вимогою, як і минулого року, є обов’язкова участь усіх кандидатів в антитерористичній операції, або в операції об’єднаних сил.

«Нагадаю, що термін перебування  військових українського національного миротворчого контингенту в ДР Конго становить півроку, далі – відбувається ротація наступних 250-ти українських військових», - сказав Ануфрієв.