НА ЛЬВІВЩИНІ ВІЙСЬКОВІ СВЯТКУВАЛИ НОВОСІЛЛЯ

НА ЛЬВІВЩИНІ ВІЙСЬКОВІ СВЯТКУВАЛИ НОВОСІЛЛЯ

На День Збройних сил України майже 150 контрактників поселилися у новенькі казарми. Про це повідомив військовий кореспондент Армія ФМ Віктор Ануфрієв.

«Сьогодні майже 150 чоловіків і жінок військовослужбовців Яворівського гарнізону стали мешканцями нових кімнат у новозбудованих казармах європейського типу. До будівлі підведені всі комунікації, стоять меблі, є кухні з побутовою технікою. Всі вражені побутовими умовами і не можуть повірити, що казарми збудували вчасно» - розповів військовий журналіст.

Він також додав, що це велика економія коштів адже раніше військовослужбовці винаймали житло за великі гроші і досить далеко від міст служби, але тепер їм набагато зручніше. Вже до кінця року планується заселити ще три таких казарми у містечку Старичі, а також добудовується житловий комплекс для проживання сімей.

Нагадаємо, Державна програма з будівництва житлових комплексів для військових стартувала рік тому, згідно з якою повинні були звести майже 190 казарм покращеного типу по всій Україні. І ось уже перше такий комплекс заселили у львівській області, де знаходиться велика кількість військових частин.