На Львівщину прибули нові інструктори з США

08.08.2018
На Львівщину прибули нові інструктори з США

На Львівщині відбулась ротація американських військових інструкторів, котрі навчають українських військовослужбовців. На заміну своїм колегам приїхали не меньш досвідчені бійці з відомого в США бронекавалерійського полку.

Детальніше про це розповів наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

«До Міжнародного центру Миротворчості та безпеки прибули нові військові інструктори Збройних Сил США. Близько двохсот американських військових з відомого у Сполучених Штатах 278-го бронекавалерійського полку замінять на інструкторсько-викладацькій роботі своїх колег, котрі пропрацювали в Україні майже десять місяців. Також на плацу Центрального містечка на військовому полігоні відбулась церемонія передачі повноважень новоприбулим військовим. Серед американців багато бійців з бойовим досвідом: ті, хто побував в Іраку та Афганістані, тому нашим хлопцям є чому повчитись. Для порівняння скажу, що попередні інструктори підготували близько півтори тисячі українських військових, новоприбула ротація військових має дещо розширеніші функції, адже серед хлопців є і танкісти, і артилеристи, і піхотинці, і фахівці інших армійських спеціальностей», - сказав Віктор Ануфрієв.

Він також додав, що представники Міноборони України та Національної Академії СВ ЗСУ подякували американським інструкторам за співпрацю та добру науку і нагородили їх відзнакамм та грамотами.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток