На Львівщині литовські військові відвідали бронетанковий ремонтний завод

На Львівщині литовські військові відвідали бронетанковий ремонтний завод

 

Литовські військові сьогодні у Львові відвідали бронетанковий ремонтний завод. Чим українці вражали іноземних колег в ефірі Армія ФМ розповів наш спецкор Віктор Ануфрієв.

 

 

 

 

 

"Литовських військових дуже цікавить наш військовий побут, армійське життя. Тому делегація військових інструкторів з Литви, котрі навчають українських солдатів і офіцерів на базі Міжнародного центру миротворчості й безпеки, що на Яворівщині, відвідали львівський бронетанковий ремонтний завод. Там вони ознайомилися з історією та специфікою заводу. Також львівські майстри показали іноземцям процес ремонту та відновлення техніки, що найближчим часом відправиться у війська.

Литовським колегам продемонстрували нові українські броньовані евакуаційні машини, що спеціально розроблялися для вітчизняного війська, заважаючи на специфіку ООС. Скажу також, що литовські військові бачать потужності української армії. Вони впевнено кажуть нашим громадянам, що з такою технікою і такими потужностями, які вони побачили лише у Львові на заводі, ми не дамо жодних шансів ворогові.

Додам, що вже сьогодні до бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки з'їжджаються учасники найбільших в Україні міжнародних військових навчань Репід Трайдент-2019, де литовські військові також братимуть активну участь. Детальніше про навчання вже з наступного тижня", - розповів Ануфрієв.