На Львівщині розпочалися навчання обслуг ракетних комплексів «Бук»

20.03.2019
На Львівщині розпочалися навчання обслуг ракетних комплексів «Бук»

Захист небесного простору України є одним з пріоритетних завдань оборонної політики як Операції об’єднаних Сил так і держави в цілому. Протягом тижня керівництво Повітряного командування «Захід» перевірятиме готовність підлеглих зенітно-ракетних військових частин, що є в підпорядкуванні. Про це докладніше розповість наш спеціальний кореспондент Віктор Ануфрієв.

 

Військові Теребовлянського зенітного ракетного полку провели командно-штабні навчання із залученням особового складу та техніки практично всіх дивізіонів. У ході навчань армійці відпрацьовували елементи прикриття військ в ході відсічі збройної агресії. Тобто за сигналом бойові обслуги ракетних комплексів «Бук-М1»  вибули у визначений район, де зайняли стартові позиції та виконали первинні завдання з пошуку повітряних цілей – ймовірних порушників державного кордону України.

Далі відбувається все за логічним принципом: радіолокаційні станції беруть «непроханців» на автоматичне супроводження – передають координати на пункти бойового управління, а вже звідти віддаються накази ракетним комплексам на знищення повітряних цілей.

Навчання триватимуть до кінця цього тижня. Як повідомляє Повітряне командування «Захід», на навчаннях щоразу застосовуються нові підходи та методики роботи. І попри те, що славнозвісні зенітно-ракетні комплекси «Бук» є радянського виробництва, проте техніка у належному стані та є надзвичайно потужною та небезпечною зброєю. «Бук» може збивати повітряних порушників кордону на відстані до 30 кілометрів на малих і середніх висотах.

Також зараз український оборонно-промисловий комплекс розробляє та випробовує нові альтернативні зенітно-ракетні комплекси для відсічі збройної агресії ворога нашої держави.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток