На Львівщину повернулася бригада Короля Данила

01.10.2019
На Львівщину повернулася бригада Короля Данила

Сьогодні до місця постійної дислокації на Львівщину повернулись воїни легендарної 24-ї бригади Короля Данила. Все місто Яворів сьогодні зробили живий коридор вулицею міста аж до центральної площі,  де їх чекали сім’ї,  рідня,  друзі та знайомі.

 

 

 

 

 

На урочистій зустрічі командувач оперативного командування Захід Олександр Павлюк подякував воїнам механізованої бригади за виконане бойове завдання на Сході України. Разом з представниками обласної адміністрації, районної та міської влади нагородив кращих бійців відзнаками й цінними подарунками.

Після цього бійці бригади відбули до розташування частини для здачі зброї й техніки. Вже незабаром всі вони підуть у довгоочікувані відпустки до своїх родин. Скажу, що 24-та механізована бригада імені короля Данила понад півроку обороняла українські землі на околицях Мар’їнки та Красногорівки на Донеччині. На жаль, бригада теж має втрати, 10 військових загинули, виконуючи свій конституційний обов’язок, та майже ще півсотні отримали поранення і травми різного характеру. Загалом за 5 років бойових дій на Сході України Залізна бригада втратила 130 своїх військових, котрі віддали життя за незалежність і процвітання нашої держави.

Також хочу додати, що недалеко від Яворова сьогодні ще одна подія — 10-а окрема гірсько-штурмова бригада сьогодні відзначає 4-ту річницю з дня свого створення. Зараз бійці цього з’єднання перебувають на військовому полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де їх також привітало командування оперативного командування Захід, а також військові колеги Збройних сил Канади.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток