На півдні України стартували навчання Sea Breeze — 2019

01.07.2019
На півдні України стартували навчання Sea Breeze — 2019

В Одесі розпочалися Міжнародні навчання Sea Breeze — 2019. У польовому таборі Міжнародних сил відбулося урочисте шикування підрозділів, які візьмуть участь в навчаннях. На флагштоках підняли прапори України, США, Грузії, Молдови. Докладніше про цю подію розповість представник прес-групи Міжнародних навчань Сі бриз Лариса Мала.

 

"Вчора ввечері відбувся стройовий огляд перед початком навчань. Всі готові, чекаємо тільки грузинську групу, яка скоро має прибути. Зараз розпочинаються заняття з техніки безпеки для усіх підрозділів (США, — Молдова, 503 батальйон морської піхоти з України й ще кілька підрозділів, зокрема, і курсанти Сухопутної академії). Тривають останні підготування до урочистостей", — розповіла представник.

О 14 годині розпочнеться офіційне відкриття польової частини Sea Breez.

"Більшість наших хлопців з 503 батальйону, вперше беруть участь в таких навчаннях. Тепер ми практично всі беремо участь у цих навчаннях. Це цікавою, насамперед – поспілкуватися з учасниками з інших країн. Наприклад, вчора відбувалися навчання з тактичної медицини, і нам інструктори продемонстрували як у них відбувається евакуація поранених з поля бою. В нас трохи інакше. Але порозумілися наші тактичні медики і їхні медики, трохи обмінялися досвідом. Так само і в іншому – демонструють один одному зброю, особливості. Наші хлопці гарно знають англійську мову і спілкуються вільно з іноземцями. Дуже цікавий обмін досвідом відбувається", — додала Лариса Мала.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток