На півдні України тривають навчання Sea Breeze — 2019

На півдні України тривають навчання Sea Breeze — 2019

В Одесі продовжуються міжнародні навчання Sea Breeze — 2019, які розпочалися 1 липня під керівництвом контр-адмірала Олексія Неїжпапа та капітана 1-го рангу Метью Лімана. Проводяться вони в акваторії Чорного моря за участі країн-членів НАТО та партнерів, про це повідомив начальник прес-служби ВМС України капітан 3 рангу Олег Чалик.

 

У навчаннях беруть участь військові 19 країн, зокрема зі США, Великої Британії, Польщі, Італії, Туреччини, Франції та Грузії. Спецпідрозділи ВМС України відпрацьовують елементи різних родів навчань. За попередніми розмовами, американська сторона високо оцінює дії українських екіпажів. З наступного тижня розпочнеться активна фаза Sea Breeze — 2019.

Попри навчання тут триває медіа-день морської компоненти, частина якого проводиться і на кораблі американських ВМС. Журналісти можуть піднятися на техніку, поспілкуватися з екіпажем і на власні очі побачити побут моряків. 7 числа, у день ВМС України, всі охочі теж зможуть відвідати корабель і зустрітися з військовими.