На полігоні під Черніговом внаслідок вибуху поранений військовослужбовець

На полігоні під Черніговом внаслідок вибуху поранений військовослужбовець

Що трапилось і в якому стані наразі перебуває військовослужбовець в ефірі Армія ФМ повідомив Начальник прес-центру Оперативного командування "Північ" - підполковник Віталій Кирилов.

 

 

 

 

«Вчора ввечері близько 19:30 на загальновійськовому полігоні біля селища Гончарівське, під час огляду території двоє військовослужбовців строкової служби знайшли невідомий вибуховий предмет. Внаслідок порушення правил безпеки поводження з невідомими вибуховими предметами, один з них взяв його в руки та кинув у багаття, в результаті чого і стався вибух. Військовослужбовець, який отримав поранення одразу був доставлений до медичного закладу, йому була надана медична допомога.

Зараз його життю нічого не загрожує. Лікарі після проведення огляду зазначили, що він отримав легкі тілесні ушкодження. Другий військовослужбовець залишився неушкодженим.

За даним фактом призначено службове розслідування для виявлення усіх причин та обставин даного інциденту», - розповів Віталій Кирилов.

«Хочу наголосити, що у разі виявлення невідомих вибухових предметів, ні в якому разі не слід їх торкатися і лише зазначати місце і чекати фахівців», - додав Начальник прес-центру Оперативного командування "Північ".